Ara
Filtreler
Kapat

Hakkımızda

 

Firmamız uzun yıllardır mobilya sektörünün ana üreticilerine yüzey kaplama dekorları, endüstriyel mobilya tutkalları, kesici-delici takımlar tedariği yapmaktadır.

 

Profosyonel ekibi ve teknik kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, zamanında ürün tedariği ve kesintisiz tedarik zinciri oluşturan profosyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

 

Firmamız 2017 yılında kendinden yapışkanlı duvar panellerini Dekorawall markası ile Türkiye pazarına sunmuştur. 

 

Dekorasyon dünyasına iddalı bir ürün olarak giren Dekorawall, iç mimarlara, dekoratörlere ve dekorasyonunda farklılık arayan kullanıcılara yönelik duvar panalleri ile göz dolduruyor. Dekorawall duvar panelleri üç boyutlu yapısı ve doğal taş/tuğla desenlerini yansıtan tasarımı ile dekore edildikleri yaşam alanlarına çarpıcı derinlik kazandırıyor. 

 

Dekore edildiği mekanlara sıcak ve renkli bir görünüm kazandıran Dekorawall duvar panelleri, antibakteriyel, küf üretmeyen, darbe emici ve ses-ısı yalıtımı sağlayan bir ürün olması nedeniyle çocuk odalarında hijyenik ve sağlıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Mutfak ve banyolarında yenilik arayanlar için ideal bir seçenek sunan Dekorawall, dekore edildiği mekanlara üç boyutlu bir derinlik katıyor, doğal bir görünümü veriyor.

 

Ofis tasarımına yeni bir soluk getiren Dekorawall, doğal taş ve tuğla desenlerini yansıtan tasarımı ve üç boyutlu görünümü ile dekore edildiği ofislere doğallık ve çarpıcı bir şıklık kazandıran Dekorawall, yeni nesil bir tasarım olarak fark yaratıyor. 

 

Evlerde kendi duvarını kendi tasarlamak isteyen kullanıcılarada kendinden yapışkanlı özelliği ile ayrı bir cazibe katıyor.  Duvarlarına 3 boyutlu taş yada tuğla görüntüsü vermek isteyip, inşaat kirliligi ve ustalıkla uğraşmak istemeyenler için mükemmel bir seçenek. Esnek yapısı ile kavisli yüzeylere uygulanabilmesi, makas ve maket bıçağı ile kesilerek istenilen tasarım yapılabilmesi seçenekleri sunuyor. 

 

Dekorawall 2018 in fark yaratan ürünü olmaya çok güçlü bir aday. 

 

İlkemiz müşterilerimze kalite ve yenilik sunmaktır.....

 

E-Bülten